Wierszyki dla 2 i 3 latków

Wierszyki dla 2 i 3 latków

Witam wszystkich bardzo, bardzo wiosennie :)

Wiosennie brzmi nieco sennie a jest to najbardziej aktywna pora roku i nawet ci, którzy całą zimę przechodzili w kapciach, kupują buty sportowe – wystarczy, że stoją w gotowości a człowiek się czuje jakby przebiegł trzydzieści kilometrów i aż się dziwi, że nie ma zakwasów. Żeby nie było – też takie kupiłam.

Tymczasem wiosną ukazały się moje dwie autorskie książki „Wierszyki 2 latka” i „Wierszyki 3 latka” Wydawnictwa Olesiejuk, z których jestem bardzo dumna.  Uwielbiam ilustrować swoje własne teksty. Wyobrażenie autora i ilustratora na temat wizerunku danej postaci czy ilustracji może być nieco odmienne, a tu nie miałam problemu. Pisałam co sobie wyobrażałam – rysowałam co napisałam.

Wiersze bardzo wesołe  i w większości nigdzie jeszcze nie publikowane, chociaż są i takie, które od wielu lat widnieją w zbiorowych  antologiach wraz z wierszami Brzechwy, Tuwima oraz innych znakomitych autorów i są często wykorzystywane w zajęciach z dziećmi w przedszkolach.

Mam nadzieję, że moje najnowsze książki sprawią Wam tyle radości ile mnie ich pisanie i ilustrowanie. Życzę miłej lektury i wspaniałej zabawy.